خانه

Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd.

نمایه شرکت

تولید کننده تخصصی برس آرایشی از سال 2007، Shenzhen Eya Cosmetic Co. Ltd یک تولید کننده و صادر کننده برس آرایشی پیشرو در شنژن، چین است.

 

ما انواع مختلف سفارشی سازی قلم مو را با توجه به طراحی شما انجام می دهیم.شما می توانید از بین انواع الیاف مصنوعی/موی طبیعی(مو) سازگار با محیط زیست، چوب/بامبو/پلاستیک/اکریلیک(دسته) و مواد آلومینیومی/برنجی با کیفیت بالا (فرول) را برای محصولات خود انتخاب کنید.

 

تمامی سفارشات شما با صنایع دستی سنتی انجام می شود.شما می توانید قلب خود را به توانایی تولید ما بسپارید، EYA سالانه بیش از 25 میلیون برس آرایشی با کیفیت بالا را در سراسر جهان عرضه می کند.ما هر گونه بازرسی و ارزیابی کارخانه خود را می پذیریم و استقبال می کنیم.

 

برس های ما به بیش از 30 کشور در سراسر اروپا، آمریکای شمالی، خاورمیانه و آسیا صادر شده است.EYA به تولید برس های دست ساز با بهترین کیفیت که فراتر از انتظارات عملکرد مشتریان است، ادامه خواهد داد.

 

به مجموعه براش منبع، برس کابوکی، تک براش و ابزار آرایش از شرکت آرایشی بهداشتی Shenzhen Eya، با مسئولیت محدود، و درست مانند ELLE، INGLOT، Disney، NIVEA، و ARTISTRY خوش آمدید.از سفارشات OEM و ODM شما نیز استقبال می شود.

 

اگر سوالی دارید، همین امروز با ما تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

 

تولید کننده تخصصی برس آرایشی از سال 2003
در اصل در سال 2003 تاسیس شد ، شنژن Eya Cosmetic Co. Ltd یک تولید کننده و صادر کننده برتر برس آرایشی و بهداشتی در شنژن ، چین است.برای سالهای زیادی ، Meiyuan به دلیل کیفیت عالی محصول و خدمات پس از فروش قابل اعتماد شهرت یافته است.


تولید سالانه 5 میلیون برس آرایشی
EYA با امکانات مدرن و سیستم مدیریت 5S سالانه بیش از 15 میلیون برس لوازم آرایشی با کیفیت بالا را در سراسر جهان تهیه می کند.ما هر گونه بازرسی و ارزیابی از کارخانه خود را می پذیریم و استقبال می کنیم.

 

مواد سفارشی
ما انواع مختلفی از سفارشی سازی برس را با توجه به طراحی شما انجام می دهیم.شما می توانید از بین انواع الیاف مصنوعی ، موهای طبیعی ، چوب های سازگار با محیط زیست و مواد آلومینیومی با کیفیت بالا برای محصولات خود انتخاب کنید.

 

مارک شخصی ما

ما مارک خودمان را به عنوان Kinlly داریم.این نقطه عطف ما در گسترش تجارت است.

مشهورترین آنها برای برس های مصنوعی دست ساز ساخته شده بسیار نرم ما ، ما مجموعه ای از برس های پیشرفته را با قیمت مناسب تهیه می کنیم.

خوشحال خواهیم شد که به هر سوالی پاسخ دهیم و یک پیشنهاد شخصی برای شما ارسال کنیم.

 

ما مشتاقانه منتظر درخواست شما هستیم

 

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

صادر کننده

مارک های : کینلی ، کلی

تعداد کارمندان : 100~120

فروش سالانه : 4800000-500000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. گواهینامه ها چین Shenzhen EYA Cosmetic Co., Ltd. گواهینامه ها